TRISA razstavlja v Komendi.
Zunanji razstavni prostor 78. Vabljeni!

Gozdarsko dvigalo 2.42

Šifra:​ PALMS 2.42
Gozdarsko dvigalo PALMS, model 2.42; doseg 4,2 m

Standardna oprema

Gozdarsko dvigalo PALMS 2.42

Max doseg, m4,2
Dvižni moment, bruto kNm26
Dvižna moč na 4 m brez klešč in rotatorja, kg570
Dvižna moč na največjem dosegu brez klešč in rotatorja, kg540
Število obračalnih cilindrov4
Obračalni moment, kNm7,8
Obračalni kot , °370  
Teža dvigala brez stabilizatorjev in krmilnega bloka, kg360
Sklopne podporne noge, kg240
Teža standard klešč in rotatorja, kg108
Delovni pritisk, bar190
Največja obremenitev rotatorja, kN30
Priporočen pretok olja, l/min20-35

Galerija

Kontakt

Primerjalna tabela

Primerjalna tabelaPALMS 2.42PALMS 2.54PALMS 3.52PALMS 3.67PALMS 4.70PALMS 4.80PALMS 5.72PALMS 5.85PALMS 7.72PALMS 7.86
Max. doseg, m4,25,45,26,7787,158,57,28,6
Dvižni moment bruto, kNm26264141474756567474
Dvižna moč na 4 m brez klešč in rotatorja, kg5705308407909208501100102014001250
Dvižna moč na največjem dosegu brez klešč in rotatorja, kg540370640460520400640450760530
Število obračalnik cilindrov4444444444
Obračalni moment, kNm7,87,81212151517172121
Obračalni kot, °370370370370370370380380380380
Teža dvigala brez stabilizatorjev in krmilnega bloka, kg36040053062071079082090011601280
Teža sklopnih podpornih nog, kg240240390390390390390390390390
Teža standard klešč in rotatorja, kg108108108108139139139139139139
Delovni pritisk, bar190190190190190190190190190190
Največja obremenitev rotatorja, kN30303030404050506060
Priporočen pretok olja, l/min20-3520-3530-4530-4545-7045-70
Dolžina teleskopa, m1,31,61,852,81,953,323,4
Teža teleskopskih podpornih nog, kg300300300300300300
Dvižni moment, visokotlačna, bruto kNm63638383
Dvižna moč na 4 m, visokotlačna verzija, brez rotatorja in klešč, kg1230115016001460
Dvižni monet na največjem dosegu, visokotlačna verzija , brez rotatorja in klešč, kg710510870630
Delovni pritisk, visokotlačna verzija, bar215215215215
Priporočen pretok olja fiksni / LS (l/min)50-90/100-13050-90/100-13060-120/120-14060-120/120-140

Opcije dvigal

DvigalaPALMS 2.42PALMS 2.54PALMS 3.52PALMS 3.67PALMS 4.70PALMS 4.80PALMS 5.72PALMS 5.85PALMS 7.72PALMS 7.86
PALMS 6S++
PALMS 8S++
PALMS 9S++++++
PALMS 10D++++++
PALMS 12D++++++
PALMS 13D+++++++
PALMS 15D++++
Scroll to Top