V času od 5. – 8-12-2019 bo v Zagrebu potekal sejem CROAGRO 2019 – in mi bomo tam. Vabljeni.

Gozdarsko dvigalo 3.50

Šifra:​ PALMS 3.524

Gozdarsko dvigalo PALMS, model 3.50; doseg 5 m

Standardna oprema

Gozdarsko dvigalo PALMS 3.50

 

Max doseg, m5
Dvižni moment, bruto kNm41
Dvižna moč na 4 m brez klešč in rotatorja, kg840
Dvižna moč na največjem dosegu brez klešč in rotatorja, kg640
Število obračalnih cilindrov4
Obračalni moment, kNm12
Obračalni kot , °370  
Teža dvigala brez stabilizatorjev in krmilnega bloka, kg530
Sklopne podporne noge, kg390
Teleskopske podporne noge, kg300
Teža standard klešč in rotatorja, kg108
Delovni pritisk, bar190
Največja obremenitev rotatorja, kN30
Priporočen pretok olja, l/min30-45

Galerija

Kontakt

Primerjalna tabela

Primerjalna tabelaPALMS 2.42PALMS 2.54PALMS 3.50PALMS 3.67PALMS 4.70PALMS 4.80PALMS 5.72PALMS 5.85PALMS 7.72PALMS 7.86
Max. doseg, m4,25,45,26,7787,158,57,28,6
Dvižni moment bruto, kNm26264141474756567474
Dvižna moč na 4 m brez klešč in rotatorja, kg5705308407909208501100102014001250
Dvižna moč na največjem dosegu brez klešč in rotatorja, kg540370640460520400640450760530
Število obračalnik cilindrov4444444444
Obračalni moment, kNm7,87,81212151517172121
Obračalni kot, °370370370370370370380380380380
Teža dvigala brez stabilizatorjev in krmilnega bloka, kg36040053062071079082090011601280
Teža sklopnih podpornih nog, kg240240390390390390390390390390
Teža standard klešč in rotatorja, kg108108108108139139139139139139
Delovni pritisk, bar190190190190190190190190190190
Največja obremenitev rotatorja, kN30303030404050506060
Priporočen pretok olja, l/min20-3520-3530-4530-4545-7045-70
Dolžina teleskopa, m1,31,61,852,81,953,323,4
Teža teleskopskih podpornih nog, kg300300300300300300
Dvižni moment, visokotlačna, bruto kNm63638383
Dvižna moč na 4 m, visokotlačna verzija, brez rotatorja in klešč, kg1230115016001460
Dvižni monet na največjem dosegu, visokotlačna verzija , brez rotatorja in klešč, kg710510870630
Delovni pritisk, visokotlačna verzija, bar215215215215
Priporočen pretok olja fiksni / LS (l/min)50-90/100-13050-90/100-13060-120/120-14060-120/120-140

Opcije dvigal

DvigalaPALMS 2.42PALMS 2.54PALMS 3.52PALMS 3.67PALMS 4.70PALMS 4.80PALMS 5.72PALMS 5.85PALMS 7.72PALMS 7.86
PALMS 6S++
PALMS 8S++
PALMS 9S++++++
PALMS 10D++++++
PALMS 12D++++++
PALMS 13D+++++++
PALMS 15D++++
Scroll to Top